SFP комутатор Mikrotik CRS106-1C-5S
Доступні опції
Рекомендовані товари
Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S - типовий представник гібридних Cloud Router Switch від MikroTik. Пристрій поєднує в собі як комутатор рівня 2, так і дозволяє налаштувати маршрутизатор рівня 3, це стало можливим завдяки використанню RouterOS з рівнем ліцензії 5. Справедливо буде помітити, що CRS106-1C-5S у порівнянні зі звичайними маршрутизаторами все ж таки програє в швидкості.
Компактний форм-фактор розміром 114 x 137 x 29 мм, який ближче до десктопних моделей роутерів компанії, дає можливість розміщувати пристрій у розподільній скриньці або боксах невеликих розмірів. На передній панелі знаходиться 5 портів SFP 100/1000 Mb/s. та гніздо живлення від штатного БП. На тильній стороні є комбо-порт і порт підключення консолі. Комбо-порт: RJ45 та SFP, однак, одночасно активним з них може бути лише один.
Кнопка reset знаходиться збоку. Таким чином, в налаштуваннях можна використовувати два варіанти роботи пристрою: Перший - 5 слотів SFP і 1 RJ45, при цьому ми маємо можливість запитати пристрій від крученої пари Passive PoE. Другий – у 6 слотів SFP. За швидкість роботи пристрою відповідає система на кристалі від Qualcomm. Одноядерний процесор QCA8511 із тактовою частотою 400 МГц. Флеш пам'ять об'ємом 16 Мбайт. Об'єм ОЗУ 128 Мбайт. Апаратний світильник 12 інтерфейсів. Шина між ЦП та свитчем в 1 Гбіт/сек. У режимі роботи комутатора рівня 2 трафік обробляється тільки на апаратному світильнику. При використанні в режимі маршрутизатора трафік обробляється на ЦП, що і призводить до невеликих просідань у продуктивності.
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережне обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та встановлення провідних та бездротових маршрутизаторів, а також супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 людей. Маршрутизатори та ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу.